دپارتمان آمادگی آزمون OET وَستا با بهره مندی از اساتید مجرب و تحصیل کرده دوره های آموزش زبان و دارای مدرک بین المللی تدریس زبان، مدرک آیلتس 8.5 و همچنین طراحی سیلابس آموزشی بر مبنای چارت بین المللی اروپایی، و همکاری با مراکز بین المللی همچون ETS، Cambridge ESOL ، LTTC از مراکز برتر کشور در آموزش صحیح زبان انگلیسی می باشد.

ارائه و گسترش دوره های آموزشی برای افراد بالای 18 سال، تولید و انتشار مواد آموزشی، برگزاری دوره های آمادگی آزمون های بین المللی، طراحی و اجرای دوره های تربیت مدرس، ارائه خدمات آموزشی به سازمان ها و مراکز خصوصی و دولتی مبتنی بر استانداردهای روز دنیا و متناسب با نیازهای جامعه از عمده فعالیتهای دپارتمان زبانهای خارجی وَستا می باشد..

این موسسه با مجوز انجام بیش از 32 فعالیت فرهنگی هنری و آموزشی ، دارای دپارتمان زبان انگلیسی بسیار قدرتمندی است. این مرکز دارای دپارتمان آیلتس ، مکالمه ، چت، زبان راهنمایان تور و تنها مرکز برگزاری دوره های OET در جنوب کشور است. به منظور ارائه خدمات بهتر به همشهریان این مرکز دارای سایتی جداگانه به آدرس www.vastaa.org می باشد و دارای سه سیستم آموزشی فشرده - نیمه فشرده و عادی 12 ترمی می باشد. روش تدریس مدرن WLS وکتابهای تالیفی مخصوص موسسه از افتخارات این مرکز است.

راه های تماس با ما