زبان آلمانی

زبان رسمی 29 کشور جهان فرانسوی بوده و میلیون ها نفر در سراسر دنیا به زبان فرانسه صحبت می کنند. آموزشگاه زبان وَستا با در نظر گرفتن کتابهای alter ego- Mobile - Taxi وبا متد WLS آموزش فرانسه، سعی داشته است با انتخاب این متد یادگیری را برای زبان آموزان تسهیل کند. چرا که این متد یکی از ساده ترین و در عین حال کاملترین متد آموزشی است که زبان آموزان را با روشی ساده به هدف خود ازجمله آمادگی برای آزمون های بین المللی و درنتیجه مکالمه روان، مهاجرت و تحصیل در کشور فرانسه و دیگر کشورهای فرانسه زبان آماده می سازد.برای یادگیری زبان فرانسه با سه سری کتاب شما با مشاوره و تعیین سطح رایگان میتوانید به راحتی کتاب خود را انتخاب کنید و به هدف خود برسید

ارائه و گسترش دوره های آموزشی برای افراد بالای 18 سال، تولید و انتشار مواد آموزشی، برگزاری دوره های آمادگی آزمون های بین المللی، طراحی و اجرای دوره های تربیت مدرس، ارائه خدمات آموزشی به سازمان ها و مراکز خصوصی و دولتی مبتنی بر استانداردهای روز دنیا و متناسب با نیازهای جامعه از عمده فعالیتهای دپارتمان زبانهای خارجی وَستا می باشد..

این موسسه با مجوز انجام بیش از 32 فعالیت فرهنگی هنری و آموزشی ، دارای دپارتمان زبان انگلیسی بسیار قدرتمندی است. این مرکز دارای دپارتمان آیلتس ، مکالمه ، چت، زبان راهنمایان تور و تنها مرکز برگزاری دوره های OET در جنوب کشور است. به منظور ارائه خدمات بهتر به همشهریان این مرکز دارای سایتی جداگانه به آدرس www.vastaa.org می باشد و دارای سه سیستم آموزشی فشرده - نیمه فشرده و عادی 12 ترمی می باشد. روش تدریس مدرن WLS وکتابهای تالیفی مخصوص موسسه از افتخارات این مرکز است.

201

دانشجویان موفق در آیلتس


بیش از201 نفر فارغ التحصیل دوره آیلتس که موفق به دریافت نمره آیلتس 7 به بالا شده اند.
17

کتابهای نوشته شده


تالیف و طراحی 17 کتاب با نام وَستا برای تدریس آیلتس و مکالمه و چت زبان انگلیسی
300

پروژه های انجام شده


بیش از 300 پروژه ترجمه در تمام زمینه های مختلف و با ارگانهای مختلف
13

تجربه کاری


بیش از 13سال تجربه تدریس، تالیف، ترجمه و مشاوره آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی

راه های تماس با ما