دپارتمان آمادگی آزمون آیلتس وَستا با بهره مندی از اساتید مجرب و تحصیل کرده دوره های آموزش زبان و دارای مدرک بین المللی تدریس زبان، مدرک آیلتس 8.5 و همچنین طراحی سیلابس آموزشی بر مبنای چارت بین المللی اروپایی، و همکاری با مراکز بین المللی همچون ETS، Cambridge ESOL ، LTTC از مراکز برتر کشور در آموزش صحیح زبان انگلیسی می باشد.

ارائه و گسترش دوره های آموزشی برای افراد بالای 18 سال، تولید و انتشار مواد آموزشی، برگزاری دوره های آمادگی آزمون های بین المللی، طراحی و اجرای دوره های تربیت مدرس، ارائه خدمات آموزشی به سازمان ها و مراکز خصوصی و دولتی مبتنی بر استانداردهای روز دنیا و متناسب با نیازهای جامعه از عمده فعالیتهای دپارتمان زبانهای خارجی وَستا می باشد..

این موسسه با مجوز انجام بیش از 32 فعالیت فرهنگی هنری و آموزشی ، دارای دپارتمان زبان انگلیسی بسیار قدرتمندی است. این مرکز دارای دپارتمان آیلتس ، مکالمه ، چت، زبان راهنمایان تور و تنها مرکز برگزاری دوره های OET در جنوب کشور است. به منظور ارائه خدمات بهتر به همشهریان این مرکز دارای سایتی جداگانه به آدرس www.vastaa.org می باشد و دارای سه سیستم آموزشی فشرده - نیمه فشرده و عادی 12 ترمی می باشد. روش تدریس مدرن WLS وکتابهای تالیفی مخصوص موسسه از افتخارات این مرکز است.

201

دانشجویان موفق در آیلتس


بیش از201 نفر فارغ التحصیل دوره آیلتس که موفق به دریافت نمره آیلتس 7 به بالا شده اند.
17

کتابهای نوشته شده


تالیف و طراحی 17 کتاب با نام وَستا برای تدریس آیلتس و مکالمه و چت زبان انگلیسی
300

پروژه های انجام شده


بیش از 300 پروژه ترجمه در تمام زمینه های مختلف و با ارگانهای مختلف
13

تجربه کاری


بیش از 13سال تجربه تدریس، تالیف، ترجمه و مشاوره آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی

راه های تماس با ما